یک خبر داغ داغ داغ داغ.....

به گزارش خبر گزاری...؟

ایران سومین جشن ملی خود را برگزار کرد

این جشن که به واسطه خود کفایی ایران در تولید روح آنی (آخوند) برگزار شد مهمانان ویژهای داشت

سخنگوی این مراسم اعلام کرد که پیش از این ما مجبور به واردات آخوند از افغانستان،پاکستان،و مخصوصا عراق (در این جا آقای .... و تنی چند از روسای داد گستری سالن را ترک گفتند) بودیم این یکی از مراحل استراتژی بیگانگان  برای بر هم زدن این مراسم بود اما با تدبیر و درایت سخنران و تشویق حاضران این توطئه بی ثمر ماند (نمی دانم چرا تمامی آن کسانی که سخنران را تشویق می کردند را قبلا هم دیده بودم، بماند)

سخنران ادامه داد: ما به کمک این دولت خدمت گزار(........) و ..... دوستانه.......علیرغم تمام تحریم ها، به خود کفایی در تولید این محصول ناب رسیدیم که می توان آنرا در مصارف مختلف سیاسی ، اقتصادی(قابل توجه ا.ب)،نظامی،اجتماعی،دانشگاهی،ارشادی،حقوقی،قضایی،اطلاعاتیو ...همه جا (انگشتام خسته شد از بس تایپ کردم خلاصه گفتم همه جا) مصرف کرد.

در حاشیه این جشن سخنگوی دولت اعلام کرد ایران به زودی این محصول را جهانی خواهد کرد و صادرات آن را به نقاط مختلف جهان (و فضا) آغاز خواهد نمود.

/ 14 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خلود

سلام, اخرت و عاقبت مان بخیر شاد مانید

نسیم

جالب و خواندنی بود وبلاگ خیلی قشنگی داری موفق باشی[لبخند]

افشین

[گل] جوانان دلیر میهن : با افتخار اعلام می کنیم ما خواهان دمکراسى و همه اصول آن هستیم، آزادى بیان، حقوق مدنى، حقوق بشر، حقوق اقلیتها...همه حقوق جهانشمول شهروندی از همه مردم دعوت می کنیم تا در تظاهرات جنبش سبز در 22 بهمن شرکت نمایید. منتظر قدم سبزت هستم - ** خداوند نگهدار ایران باد ** [گل]

نسیم

سلام دوست عزیزم خوبی؟ نیستی .....سر نمیزنی؟ این خبرت هم فوق العاده بود [سبز] موفق باشی عزیزم

بهناز

سلا خوبی دوست عزیز؟[قلب] بروزمممممم[گل][گل]

تی تی

سلام جالب می نویسید والله ما هم رفتیم تو تحقیقات در مورد خرها به نتیجه رسیدید خبرمون کنید[گل]

01112

الی بود

01112

عالی بود

واقعاً که جونای ما وقتشون می زارن که این مزخرفات رو بنویسن و چند تا دیگه اینا رو بخونن و بی دلیل ذوق کنن شما اگه خیلی ادعات میشه به جای این کارای بیهوده یه کاری کن به درد مملکتت بخوره نه به قول خودت مثل اخوندا بی فایده باشی هر چند اونا اگه کاری نمی کنن اینقد مثل تو مزخرف نمی گن