کنسرت گروه خوان هشتم

کنسرت خوان هشتم در فرهنگسرای هنر (ارسباران)

گروه موسیقی خوان هشتم در فرهنگسرای هنر به صحنه می ‌رود.

گروه موسیقی خوان هشتم پس از اجرای موفق اسفند ۸۷ در فرهنگسرای نیاوران، مجددا در روزهای ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه جاری، در فرهنگسرای هنر (ارسباران) به صحنه خواهد رفت.

خوان هشتم که اثری از مهدی اخوان ثالث با همین نام است،روایتی خاص و متفاوت دربارة کشته شدن رستم توسط نابرادری ‌اش، شغاد، ارائه می‌ دهد.

خوان هشتم در یک پارت هفتاد دقیقه‌ ای و توسط ارکستری بیست و سه نفره اجرا می ‌شود. در این اجرا سعی شده با تلفیقِ موسیقی کلاسیک غربی و موسیقی سنتی ایرانی و همینطور بهره‌ گیری از نقالی فرمی جدید در اجرای کنسرت موسیقی تجربه شود. و برخلاف روال معمول که موسیقی در خدمت تئاتر است، این بار تئاتر در خدمت موسیقی قرار خواهد گرفت. به عبارت بهتر تماشاگران کنسرتی خواهند دید که تئاترِ موسیقیدارد.

رامین بحیرایی (خواننده)، حسین تفنگدار (کارگردان بخش نمایشی) و خداداد بحیرایی (راوی)، گروه را به سرپرستی و آهنگسازی وحید طارمی یاری می ‌دهند.

علاقه‌ مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنسرت و چگونگی تهیة بلیت، می ‌توانند با شماره های 22728007 و22738007 و 09125592163تماس حاصل فرمایندو یا به گیشه فرهنگسرای هنر (ارسباران) مراجعه نمایند

لازم به ذکر است که به زودی آلبوم صوتی این اثر، با همین نام، توسط شرکت آوای باربد منتشر خواهد شد.
/ 2 نظر / 27 بازدید
گرگ دونده

ما که مدتی ست حس زیبایی شناسیمان را از دست داده ایم.. جو افسردگی عمومی به این روزمان انداخت. موفق باشید. دوست داشتم کنسرت بودم.